HAKKIMIZDA

evden-eve-nakliyatKarakan Nakliyat’a Hoşgeldiniz. Deneyimli bir Silivri evden eve taşıma firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. 35 Yıllık deneyimimizle ev taşıma alanında tam donanımlı bir alt yapı ile çalışmaktayız. Edindiğimiz nakliyat bilgi birikimi sayesinde siz kıymetli müşterilerimizin evlerini problemsiz taşıyoruz. Silivri Büyükçekmece, Çorlu Çerkezköy bölgelerinde evden eve taşıma hizmetimiz vardır. Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. 1 müşteri 10 müşteri getirir bilincinde itinayla evden eve nakliyat yapıyoruz. İçinde bulunduğumuz Yeni tip corona virüs sürecinde hijyen ve sağlık kurallarına elimizden geldiğince dikkat etmekteyiz. Araç ve gereçlerimizi her iş sonrası dezenfekte ediyoruz. Evden eve nakliye bölümünde çalışan tüm elemanlarımızın sağlık kontrolleri yapılmıştır. Maske ve eldiven takma gibi tedbirleri muhakkak alıyoruz. Evden eve nakliyat süreci için planlama yaparak işe başlıyoruz. Bu süreç şu biçimde işlemektedir ;

Evden Eve Nakliyat Aşamaları?

Silivri da evden eve taşıma sırasında sorun yaşamamak için en doğru planı yapmak gerekir. Bunu yapmak için bilgi alışverişinde bulunmamız gerekir. Biz size kısaca neler yapacağımızdan söz edelim .

Ekspertiz Aşaması

Evden eve taşıma ekspertiz aşamasında hem tanışma hem de eşyaların tespiti konusunda anlaşmaya varıyoruz. Bu işlem sırsında fiyatlandırmadan tutun ,asansör ve kamyonların yanaşacağı alanlara kadar tüm iş planlanıyor. Taşıma günü belirleniyor. Bizden almak arzu ettiğiniz ek hizmetler varsa bunlar belirleniyor ve işe başlamak için sözleşme yapılıyor.

Eşyaları Toplama

Ev taşıma günü öncelikle küçük eşyaların toplanması ile işe başlıyoruz. Büyük eşya taşıma ve ambalajlama işinin kolay olabilmesi için ayak altında bulunan eşyalar koli içlerine yerleşir. Mutfak eşyaları, ayakkabılar, biblolar vesaire hepsi toplanır ve daha sonraki adıma geçilir. Bu arada giysi ve tekstil malzemelerinizi daha önce sizin toplamış olmanız gerekir.

Mobilya Beyaz Eşya De Monte İşlemi

Toplama işlemini ardından ambalajı taşıma olacağı için büyük eşyalar küçülteme yani de monte işlemine tabi tutulur. Yatak odası dolabı, tv ünitesi gibi mobilyalar sökülür. Beyaz eşyalar sökülür ve var ise emniyet vidaları takılır. Paketlemeye hazır duruma gelir. Koltuk takımları en azından kolları de monte ise sökülür ve kapılardan geçecek hale getirilir.

Paketleme İşlemleri

Silivri nakliyat evden eve nakliyat için en önemli adım paketleme işlemidir. Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesini sağlamakta olan en etkili yöntem ambalajlı taşımacılıktır. Karakan Nakliyat olarak baloncuklu naylon halk arasında pıt pıt lı naylon da denilen malzemeyle tüm ev eşyalarınızı paketliyoruz.

Yükleme 

Tüm eşyalar hazır hale geldikten sonra yükleme aşamasına geçilir. Yükleme de en az ambalajlama kadar önemlidir. Araç içerisinde doğru biçimde istifleme yapılmaz ise eşya zarar görebilir. Büyük ve ağır parçalar alt kısma kırılacak ve hafif eşyalar üst kısma gelecek şekilde istiflenir. Ayrıca evde hemen kullanmanız gerekli olan eşyalar araca en son yüklenir ve ilk önce indirilir. Örneğin bardak tabak, fırınlı ocak ve temizlik malzemeleri gibi eşyalar. Yüksek katlardan taşınma yapılacak ise asansörlü taşımacılık aracımız kurulur ve taşıma yapılır.

Hafta Sonu Çalışıyoruz

Müşterilerimizden gelen en çok sorulardan bir tanesi hafta sonu yasak olduğu için çalışıp çalışmadığımız. Bölgemizde Silivri evden eve taşıma şirketlerine ev taşıma konusunda her hangi bir yasak ve ya kısıtlama şu anda yoktur. Silivri nakliye şirketlerine ve diğer Tüm Ülke de hizmet sunan nakliye ve lojistik şirketlerine yasak yoktur. Şehirler arası ev taşıma işleriniz için sizin kendinize seyahat izin belgesi almanız zorunludur. Alo 199 çağrı merkezinden seyahat belgesi ile alakalı ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri evden eve nakliyat yapabilmek için firmamıza her hangi bir yasak uygulanmamaktadır. Önceden randevu almanız halinde hafta sonu evinizi taşıyoruz.